• Kaip veikia Safe Grip?

       Safe Grip yra pagamintas naudojant patentuotą receptūrą. Safe Grip reaguodamas su mineralinio ar keraminio paviršiaus porose esančiais silicio kristalais padidina ir pagilina jas. Kai apdorotas Safe Grip paviršius sudrėgsta, padidėjusios poros atlieka begalės mažų "čiulptukų" vaidmenį ir dėl to drėgna koja ar avalynė neslysta. Kad pasireikštų "prisiurbimo" efektas užtenka visai nedidelio kiekio drėgmės. Ir drėgnas paviršius tampa netgi mažiau slidus nei būdamas sausas!

  • Kur naudojimas Safe Grip?

       Su Safe Grip galima apdoroti keraminių plytelių, akmens  masės plytelių, granito, marmuro, betono, terrazzo, o taip pat emaliuotus paviršius tokius kaip vonios ir dušo kabinos padėklus.

  • Kam skirtas Safe Grip?

       Dažniausiai su Safe Grip yra apdorojamos grindys virtuvėse, valgyklose, baruose, foje, baseinų prieigose bei persirengimo kambariuose, voniose, tualetuose ir bendrai paėmus visur, kur tik vanduo patenka ant mineralinio ar keraminio paviršiaus.
Neslidžia grindų danga turi pasirūpinti ligoninės, globos namai, viešbučiai, sporto klubai, viešbučiai, poilsio namai, parduotuvės, barai, valstybės įstaigos, mokyklos, oro uostai, restoranai, kavinės...

  • Kodėl rinktis Safe Grip?

       Safe Grip naudingas tuo, kad juo apdorotas mineralinis ar keraminis paviršius įgyja daug didesnį trinties koeficientą, šiam paviršiui esant drėgnam. Tai padeda išvengti paslydimų ir suklupimų.

  • Ar Safe Grip - higieniška?
       
       Safe Grip pasirinkimas leidžia atsisakyti neslidžių kilimėlių ar klijuojamų neslidžių juostų. Tai leidžia daug lengviau atlikti valymo procedūras, nes išnyksta papildomi plotai ant kurių paprastai kaupiasi nešvarumai ar mikroorganizmai.

  • Kiek trunka Safe Grip poveikis?

       Su Safe Grip paviršius apdorojamas tik vieną kartą, o poveikis tęsiasi keletą metų be jokios įpatingos priežiūros. Intensyvaus naudojimo zonose didesnės trinties poveikis trunka apie dvejus metus. Neintensyvaus naudojimo zonose didesnės trinties poveikis trunka iki trijų ir daugiau metų.

  • Kiek trunka Safe Grip apdorojimas?

       Paviršiaus apdorojimas su Safe Grip vyksta greitai o efektas jaučiamas nedelsiant! Paprastai per vieną valandą su Safe Grip apdorojama 50-100 kv. metrų paviršiaus.

  • Ar Safe Grip negali nusilupti?

       Safe Grip nėra danga padengianti paviršių, todėl ji negali nusilupti

  • Ar Safe Grip apsaugo nuo paviršiaus apledėjimo?

       Safe Grip neapsaugo nuo paviršiaus apledėjimo.

  • Ar su Safe Grip galima apdoroti ryškių spalvų arba poliruotus paviršius ?

       Safe Grip veikdamas apdorojamą paviršių gali turėti įtakos paviršiaus blizgesio sumažėjimui ir ryškių (ypač juodos) spalvų intensyvumo sumažėjimui. Siekiant išvengti galimo estetinio paviršiaus išvaizdos pokyčio, prieš apdorojant visą plotą, atliekami bandymai, ir tik gavus kliento sutikimą dėl paviršiaus išvaizdos, tęsiami darbai visame plote.

  • Kaip prižiūrėti paviršius apdorotus su Safe Grip?

       Paviršiai apdoroti su Safe Grip nereikalauja ypatingos priežiūros. Įprastas plovimas - pats geriausias būdas išlaikyti pasiektą neslidumo efektą. Svarbu suvokti, kad neslidumo efektas pagrįstas daugybe mikroskopinių porų susidariusių dangos paviršiuje. Jei nešvarumai nuo paviršiaus nebus pilnai pašalinti, jie po truputį kaupsis porose, kol galiausiai jas visiškai užpildys. Nešvarumais užpildytos poros nebegalės atlikti "čiulptukų" vaidmens ir taip bus prarastas neslidumo efektas, taip pat bus neteikiama garantija.
       Švarus apdorotas paviršius yra kritinė sąlyga ilgalaikiam neslidumo efektui išsaugoti!

  Nesli2 !


Nesli2  2008-2018
UNIKALUS BŪDAS KOVOTI SU SLIDŽIOMIS GRINDIMIS
__________________________

PRADŽIA
__________________________

SPRENDIMAS
__________________________

PASLAUGOS
__________________________

D.U.K.
__________________________

KLIENTAI
__________________________

ENGLISH
__________________________Kontaktai:

+370-612-18784

info@nesli2.lt
__________________________