• Nesli2 ir Safe Grip

       Nesli2 pasirinkta paviršiaus trinties koeficiento didinimo priemonė Safe Grip turi unikalų efektyvumo ir kokybės santykį.
       Nesli2 yra vienintelis paviršiaus trinties koeficiento didinimo priemonės Safe Grip, importuotojas Lietuvoje.
       Safe Grip  yra labai veiksminga ir patikima priemonė, padidinanti daugumos mineralinių ar keraminių paviršių trinties koeficientą. Tai yra padidina trinties koeficientą visų populiariausių versle, gamyboje ir buityje naudojamų kietų grindų dangų. Dėl Safe Grip poveikio labai sumažėja galimybė paslysti ar suklupti ant apdoroto paviršiaus, kai toks paviršius drėgnas ar net akivaizdžiai šlapias.
       Safe Grip yra cheminis tirpalas, kurio poveikis apdorotam paviršiui yra praktiškai nematomas akiai, tačiau puikiai  jaučiamas juo vaikštant.
       Vykstant Safe Grip reakcijai su mineralinio ar keraminio paviršiaus porose esančiais silicio kristalais tos poros padidinamos ir pagilinamos. Kai tokiu būdu apdorotas paviršius sudrėgsta, padidėjusios poros atlieka begalės mažų "čiulptukų" vaidmenį ir dėl to drėgna koja ar avalynė neslysta. Kad pasireikštų "prisiurbimo" efektas užtenka visai nedidelio kiekio drėgmės.
       Paviršiui, apdorotam su Safe Grip, nereikalinga speciali priežiūra, kad būtų išsaugotas pasiektas padidintas trinties koeficientas. Užtenka įprastinio plovimo ir valymo. Tačiau su Safe Grip apdorotiems paviršiams valyti negali būti naudojamos vaško pagrindu pagamintos valymo ar poliravimo priemonės.
       Daugiau apie paviršiaus priežiūra rasite D.U.K. skyriuje.

  • Nesli2 paslaugų poreikis

       Su Safe Grip apdorojami keraminių plytelių, akmens masės plytelių, granito, marmuro, betono, terrazzo, o taip pat emaliuoti paviršiai tokie kaip vonios ir dušo kabinos padėklai.
       Dažniausiai su Safe Grip yra apdorojamos grindys virtuvėse, valgyklose, baruose, foje, baseinų prieigose bei persirengimo kambariuose, voniose, tualetuose ir visose kitose patalpose ar atviruose plotuose, kur tik drėgmė patenka ant mineralinio ar keraminio paviršiaus.
       Nesli2 paslauga ypač tampa aktuali nuosavų gyvenamųjų namų savininkams kurių išoriniai laiptai, terasos, balkonai yra iškloti paprastomis keraminėmis plytelėmis.
       Neslidžia grindų danga būtinai turi pasirūpinti ligoninės, globos namai, viešbučiai, sporto klubai, viešbučiai, poilsio namai, parduotuvės, barai, valstybės įstaigos, mokyklos, oro uostai, restoranai, kavinės...

  Nesli2 !


Nesli2  2008-2018
UNIKALUS BŪDAS KOVOTI SU SLIDŽIOMIS GRINDIMIS
__________________________

PRADŽIA
__________________________

SPRENDIMAS
__________________________

PASLAUGOS
__________________________

D.U.K.
__________________________

KLIENTAI
__________________________

ENGLISH
__________________________Kontaktai:

+370-612-18784

info@nesli2.lt
__________________________